T&T

 
See pulm eristub teistest paljudest mitmel moel. Kõige suuremaks erisuseks oli see, et ilupildid tegime enne õiget päeva ja õhtut juhtisid ning tegevusi organiseerisid noored ise. Kogu pulmapäev oli mõnusalt stressivaba ja muhe. Lisaks seostuvad selle päevaga mulle AAA patareid…
Mõtlen alati oma tegemistes asju mitu sammu ette. Mõnes mõttes ajab see hulluks aga teisalt on hea kui halbu üllatusi ei tule. Seega on mul pildistama minnes alati kaasas lisaakud fotoaparaadile, välgule ja saatjatele. Sel korral teadsin, et AAA tüüpi patareisid mul varuks ei ole, kuna olin päev varem viimased välgusaatjatesse paigaldanud. Teel pildistamisele mõtlesin, et tõenäoliselt mul sel korral saatjaid vaja ei lähe ja kui lähebki, siis minimaalselt. Seega ei hakanud ma poodi sisse astumisega aega raiskama. Pildistamise ajal otsustasin ma mingil hetkel välguga küljelt pisut valgust lisada. Kui olin noored paika sättinud ja välgu autojuhiga põõsa taha saatnud, selgus, et patareides oli jõudu vaid ühe nupuvajutuse jagu. Masendav! Ma ei olnud arvestanud sellega, et saatjaid viimati kotti pannes lülitasin ma need tahtmatult sisse või siis jätsingi välja lülitamata… Terve tee koju ei jõudnud ma end ära noomida, esimeses poes tegin peatuse ja ostsin 12 patareid.
Ja siis pulmas… kui oli aeg vanemaid ja teisi olulisi inimesi tänada, tänati ootamatult ka mind ning ulatati 12 AAA patareid – et power ei lõppeks.:DAitäh veel kord Triin ja Taavo!